Przenośne
Małe superpakiety
Seria K 2000
Seria profi
quadro mała
quadro średnia
quadro duża
bully
Seria L

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle na zimną wodę

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle na zimną wodę
Poprzez nasze wyspecjalizowane produkty oferujemy Państwu nie tylko wysoką jakość, gwarancję wydajności ale także skuteczność oraz bezpieczeństwo. Rozwiązania czyniące myjki na zimną wodę liderami w swojej klasie urządzeń wysokociśnieniowych:
Głowica pompy
Głowica pompy:
Głowica pompy wykonywana z kutego mosiądzu specjalnego, co gwarantuje szczególnie długą żywotność.
Nurniki pomp
Nurniki pomp:
Nurniki pomp ze stali szlachetnej z powłoką ceramiczną gwarantujące dobrą przewodność cieplną oraz z dużą odpornością na zużycie.
Tryb obejścia
Tryb obejścia:
Zwrotne odprowadzenie przecieków i tryb obejścia pozwalający na przełączanie się przy zamykaniu pistoletu z bezpiecznym rozłączaniem na obejściowy tryb pracy ze zredukowanym ciśnieniem. Stosowanie tego rozwiązania nie tylko wydłuża żywotność urządzenia ale także pozwala oszczędzić energię.
Manometr ze stali szlachetnej
Manometr ze stali szlachetnej:
Oferowane przez nas myjki wysokociśnieniowe są wyposażone w duże i przejrzyste, glicerynowo tłumione manometry ze stali szlachetnej.
Zwrotne odprowadzenie przecieków
Zwrotne odprowadzenie przecieków:
Zwrotne odprowadzenie przecieków: Poduszka wodna pomiędzy systemami uszczelniającymi nurników zapobiega przedostawaniu się zassanego powietrza do uszczelnienia pompy. Żywotność nurników i pompy wydłuża się dzięki temu wyraźnie.
Silniki wolnobieżne
Silniki wolnobieżne:
Bardzo ciche silniki wolnobieżne gwarantujące poprzez mniejsze obroty oznaczające w rezultacie redukcję prądu rozruchowego, hałaśliwości oraz zużycia urządzenia.
Regulacja ciśnienia
Regulacja ciśnienia:
Regulacja ciśnienia może zostać nastawiona dokładnie do każdorazowego zadania czyszczącego w sposób bezstopniowy.
Ochrona przeciwkorozyjna
Ochrona przeciwkorozyjna:
Wszystkie komponenty myjki biorące udział w przepływie wody oraz systemy bezpieczeństwa wykonane są z mosiądzu specjalnego lub stali szlachetnej zapewniające ochronę przeciwkorozyjną.